Odwołanie wszystkich imprez

Z uwagi na ryzyko zakażenia koronawirusem odwołano wszystkie wcześniej zaplanowane imprezy, w tym dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych. Nowe terminy zostaną podane do wiadomości.

Odwołuje się wszystkie imprezy: konkursy, zawody, wycieczki, imprezy kulturalne, edukacyjne.

Zawieszają swoją działalność kina, teatry i inne placówki kulturalne.

Drodzy uczniowie!

Przypominamy, że czas 12-25 marca 2020r. to nie okres ferii, tylko czas kwarantanny. Prosimy o zaniechanie wyjazdów, niekorzystanie z środków publicznej komunikacji, unikanie przebywania w centrach handlowych, miejscach większych skupisk ludzi. Zadbajcie proszę o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, pamiętajcie o zasadach higieny.

Nauczyciele będą z Wami w stałym kontakcie. Sprawdzajcie e-dziennik, czekają tam na Was ważne informacje. Wykorzystajcie proszę ten czas na utrwalenie wiadomości, powtarzanie, samodzielne uczenie się, czytanie lektur.

Życzymy Wam zdrowia

Dyrektor i Nauczyciele